Додому Новини єпархії Митрополит Іриней нагородив Олександра Андрієнко орденом УПЦ

Митрополит Іриней нагородив Олександра Андрієнко орденом УПЦ

Митрополит Іриней нагородив Олександра Андрієнко орденом УПЦ

14 листопада 2023 року митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, з нагоди 70-річчя від дня народження, за заслуги перед Українською Православною Церквою, нагородив генерального директора санаторію «Курорт Орлівщина» Олександра Івановича Андрієнко орденом УПЦ святого апостола Андрія Первозванного.

Митрополит Іриней подякував Олександру Івановичу за багаторічну віддану працю в санаторно-курортній сфері.

Ключові співробітники санаторію за старанні труди на славу Української Православної Церкви були нагородженні благословенними грамотами митрополита Іринея.

До відома:

Санаторій «Курорт Орлівщина» (стара назва — санаторій «Новомосковський») розташовано в екологічно чистому куточку села Орлівщина Новомосковського району. Оздоровницю оточує прекрасний реліктовий ліс з віковими соснами та берег мальовничої річки Самари.

На березі р. Самара в санаторії обладнаний пляж з медичним постом, охороною, кімнатами особистої гігієни, рибальськими містками, спортивними та дитячими майданчики тощо.

Тут саме повітря має цілющі властивості! Воно чудово впливає на органи дихання і покращує загальне самопочуття. Крім цього, оздоровлення відбувається за допомогою традиційних санаторних процедур, таких як бальнеотерапія, внутрішнє застосування лікувальних мінеральних вод, гідротерапія, грязелікування, лікувальний масаж, різні види фізіопроцедур та інше.

Курорт займає площу 5,32 га, на якій розмістилися шість спальних корпусів з індивідуальними зонами відпочинку, їдальня, клуб, паркова зона з дитячими, баскетбольної і футбольної майданчиками, тенісним кортом, упорядкованим, охоронюваним пляжем з рятувальною станцією, медичним постом. На території берегової зони знаходиться затишний ресторан з прекрасним видом на річку Самара.

Повною мірою розвинена інфраструктура курорту: працює аптека, перукарня, сауна, кафе, пункт прокату, пошта, пункт міжнародних телефонних переговорів, пральня, дитячий майданчик, цілодобова охорона і медичні пости.

Транспорт відвідувачі можуть залишати на автостоянці, територія якої обладнана відеоспостереженням і технічними засобами захисту.

Особливістю санаторію є наявність відділення естетичної терапії, в якому проводяться заходи по загальному оздоровленню організму, по нормалізації ваги та корекції фігури. В процесі лікування кваліфіковані фахівці навчать принципам правильного харчування й основам здорового способу життя.

За офіційними даними Державного комітету статистики України, санаторій «Курорт Орловщина» визнаний кращим серед санаторно-курортних установ України і отримав статус «Підприємство року 2010», а мінеральна вода «Новомосковська» внесена в кадастр мінеральних вод України в 1998 році.

Сайт: https://spa-kurort.com.ua

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ