Додому Новини єпархії Митрополит Іриней очолив престольне свято храму на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці

7 квітня 2023 року, у день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Божественну літургію у Благовіщенському храмі м. Дніпро.

Ієрарху співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний 2-го Новомосковського церковного округу протоієрей Сергій Заброцький, настоятель храму протоієрей Василій Синюк, духовенство храму та гості у священному сані.

На малому вході митрополит Іриней відзначив богослужбовими нагородами кліриків храму.

Після читання святого Євангелія владика Іриней звернувся до вірян зі словом проповіді.

На сугубій єктенії піднесли прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Митрополит Іриней звершив дияконську хіротонію Володимира Сергійовича Заброцького, 1996 року народження, випускника магістратури Санкт-Петербурзької духовної академії.

Наприкінці богослужіння архіпастир разом з духовенством звершив чин славління перед іконою свята.

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней нагородив протоієрея Василія Синюка орденом Української Православної Церкви преподобного Іова Почаївського, І ступеня.

Насамкінець митрополит Іриней привітав вірян зі святом Благовіщення та благословив паству.

Напередодні свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, митрополит Іриней очолив всенічне бдіння у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ