Додому Новини єпархії Митрополит Іриней очолив престольне свято у Миколаївському храмі на Монастирському острові

19 грудня 2023 року, у день пам’яті святителя Миколая чудотворця, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Божественну літургію у Миколаївському храмі на Монастирському острові м. Дніпро.

Ієрарху співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, настоятель храму протоієрей Віталій Гребінюк та духовенство Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

На малому вході, з благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, митрополит Іриней нагородив настоятеля храму протоієрея Віталія Гребінюка – правом носіння другого хреста з прикрасами.

Після читання святого Євангелія владика Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

За Літургією помолились про мир на нашій землі, позбавлення від ворога та за українських захисників.

Після богослужіння був звершений чин славлення перед іконою святителя Миколая.

Митрополит Іриней привітав вірян зі святом та благословив усіх.

Насамкінець усім присутнім дітям були роздані солодкі подарунки.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ