Додому Новини єпархії Престольне свято правого приділу Спасо-Преображенського кафедрального собору

Престольне свято правого приділу Спасо-Преображенського кафедрального собору

19 грудня 2023 року, в день пам’яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійського, чудотворця, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

В цей день в кафедральному соборі святкується Престольне свято, оскільки правий приділ собору освячений на честь святителя Миколая.

Напередодні ввечері, Високопреосвященний ієрарх очолив Всенічне бдіння, під час якого звершив святкову літію та полієлей.

За Літургією були піднесені молитви за мир на Україні, владу народ та військо.

Наприкінці Літургії навколо собору була звершена хресна хода.

Наприкінці богослужіння Високопреосвященний владика звернувся до присутніх зі словом проповіді, а також привітав клірика собору протоієрея Миколая Євдокимова з Днем тезоіменитства. Також владика Андрій привітав всіх маленьких парафіян та подарував їм солодкі подарунки.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ