Додому Новини єпархії Митрополит Іриней освятив будівлю недільної школи в селі Межиріч

Митрополит Іриней освятив будівлю недільної школи в селі Межиріч

29 жовтня 2023 року, у Неділю 21-шу після П’ятидесятниці, на території Свято-Успенського храму в с. Межиріч Павлоградського району Дніпропетровської області відбулося освячення будівлі нової недільної школи.

Чин освячення новозбудованої недільної школи звершив митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний Павлоградського церковного округу протоієрей Павел Бурлай, настоятель храму протоієрей Олексій Латохін та духовенство єпархії.

За чином освячення новозбудованої недільної школи молилися представники місцевої влади.

Митрополит Іриней після освячення привітав усіх з цією історичною подією для громади та подарував учням недільної школи книги «Дитяча Біблія».

Після освячення недільної школи митрополит Іриней звершив Божественну літургію в Свято-Успенському храмі в с. Межиріч Павлоградського району.

Насамкінець з благословення Священноначалля митрополит Іриней з нагоди освячення новозбудованої недільної школи вручив благодійникам і парафіянам храму церковні нагороди УПЦ і єпархіальні грамоти.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ