Додому Новини єпархії Архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію в Преображенському соборі

3 листопада 2023 року вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро з нагоди вшанування Казанської ікони Божої Матері.

Цьогоріч святкування на честь Казанської ікони Божої Матері перенесено на переддень у зв’язку з припаданням на 4 листопада Димитрівської батьківської поминальної суботи, богослужіння якої має звершуватися у найближчу суботу перед днем пам’яті великомученика Димитрія Солунського (за виключенням відзначення престольного свята, в разі чого звершується святкове богослужіння, а поминання переноситься на попередню суботу).

В четвер ввечері, під час вечірнього богослужіння, Високопреосвященний владика очолив полієлей.

За Божественною літургією підносились молитви за мир в Україні, владу, народ та військо. Також були піднесені сугубі заупокійні молитви за полеглих воїнів і всіх невинно вбитих.

Наприкінці богослужіння було звершене славління Божій Матері перед її образом «Казанська».

Після богослужіння владика Андрій звернувся до парафіян зі словом проповіді, та преподав святительське благословіння.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ