Додому Новини єпархії Служіння архієпископа Андрія в Неділю 21-шу після П’ятидесятниці

Служіння архієпископа Андрія в Неділю 21-шу після П’ятидесятниці

Служіння архієпископа Андрія у Неділю 21-шу після П’ятидесятниці

29 жовтня 2023 року, у Неділю 21-шу після П’ятидесятниці, день пам’яті мученика Лонгіна сотника, що при Хресті Господньому та преподобного Лонгіна вратаря Печерського, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні ввечері, архіпастир очолив Всенічне бдіння в тому ж соборі.

За богослужінням Високопреосвященному владиці співслужили клірики собору.

За Божественною літургією підносились молитви за мир в Україні, владу, народ та військо. Також були піднесені сугубі заупокійні молитви за полеглих воїнів і всіх невинно вбитих.

Після богослужіння владика Андрій звернувся до парафіян зі словом проповіді, привітав всіх присутніх з воскресним днем, та преподав святительське благословіння.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ