Додому Новини єпархії Митрополит Іриней освятив нові класи регентського училища при Тихвінський обителі

22 листопада 2023 року митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней з архіпастирським візитом відвідав Свято-Тихвіський жіночий монастир м. Дніпро. Архіпастир молився за вечірнім богослужінням в Свято-Варваринському храмі обителі.

Після богослужіння митрополит Іриней звершив чин освячення відремонтованих та оновлених класів регентського училища в ім’я преподобного Іоанна Дамаскіна при Свято-Тихвінському жіночому монастирі м. Дніпро, де він є ректором учбового закладу.

За чином освячення молилися настоятелька монастиря і проректор регентського училища ігуменя Зосима (Сварчевська), завуч регентського училища Марина Григорівна Сполітак, викладачі, сестри обителі та студенти.

Після освячення митрополит Іриней звернувся зі словом настанови до всіх присутніх.

Ігуменя Зосима подякувала архіпастирю за молитви, духовну підтримку та піклування про обитель та регентське училище.

На завершення візиту митрополит Іриней ознайомився з життям та побутом регентського училища.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ