Додому Новини єпархії Митрополит Іриней звершив Божественну літургію в храмі-пам’ятнику

Митрополит Іриней звершив Божественну літургію в храмі-пам’ятнику

7 липня 2023 року, у день свята Різдва святого Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней звершив Божественну літургію в храмі-пам’ятнику на честь Собору святого Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна на Набережній річки Дніпро обласного центру.

Ієрарху співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний 1-го міського церковного округу м. Дніпро протоієрей Володимир Аксютін, настоятель храму протоієрей Димитрій Аксютін та гості у священному сані.

За богослужінням молився Іван Іванович Куличінко (міський голова м. Дніпро 1999-2014рр.). Архіпастир привітав з днем народження та з днем тезоіменитства Івана Івановича та подарував ікону Божої Матері «Знамення».

Після читання святого Євангелія митрополит Іриней звернувся до вірян зі словом проповіді.

За богослужінням помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Богослужіння завершилось чином славлення перед іконою Різдва святого Іоанна Предтечі.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ