Додому Новини єпархії Митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней звершив хіротонію в сан ієрея

Митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней звершив хіротонію в сан ієрея

Митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней звершив хіротонію в сан ієрея

3 червня 2024 року, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней з нагоди престольного свята очолив Божественну літургію у храмі в ім’я рівноапостольних царя Константина і матері його цариці Єлени Лівобережного церковного округу м. Дніпро.

За богослужінням ієрарху співслужили секретар Дніпропетровського єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук, керівник єпархіального відділу благодійності і соціального служіння протоієрей Максим Злобін, настоятель храму протоієрей Максим Сосніч та духовенство єпархії.

На малому вході митрополит Іриней з благословення Священноначалля Української Православної Церкви відзначив богослужбовими нагородами кліриків єпархії.

Після читання святого Євангелія митрополит Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

На сугубій єктенії піднесли до Господа особливі прохання про мир на українській землі і позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

За богослужінням митрополит Іриней звершив священицьку хіротонію клірика храму диякона Георгія (Юрія) Анатолійовича Зозулі, 1968 року народження, випускника Полтавської місіонерської духовної семінарії.

Наприкінці Літургії був звершений хресний хід та чин славління.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ