Додому Новини єпархії Митрополит Іриней очолив утреню з читанням Великого покаянного канону

Митрополит Іриней очолив утреню з читанням Великого покаянного канону

17 квітня 2024 року, у середу п’ятої седмиці Великого посту митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней звершив утреню з читанням Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро.

За традицією, за богослужінням було прочитане житіє преподобної Марії, у якому описується дивовижна зміна грішниці у велику святу. Приклад преподобної слугує вірним взірцем істинного покаяння та безмежного милосердя Божого до кожної людини. Саме завдяки цій особливості, богослужіння утрені четверга п’ятої седмиці Великого посту і отримало свою назву – «Маріїне стояння».

Згідно з Церковним уставом, завтра буде звершена Літургія Передосвячених Дарів.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ