Додому Новини єпархії Митрополит Іриней привітав ігуменю Зосиму з днем Тезоіменитства

Митрополит Іриней привітав ігуменю Зосиму з днем Тезоіменитства

17 квітня 2024 року, у середу п’ятої седмиці Великого посту, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней звершив Літургію Передосвячених Дарів у Свято-Тихвінському жіночому монастирі м. Дніпро.

За богослужінням ієрарху співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, духівник єпархії протоієрей Василій Крат та клірики обителі.

За богослужінням молилася настоятелька обителі ігуменя Зосима, яка в цей день молитовно святкує свій день Тезоіменитства, а також сестри, парафіянами та паломники монастиря.

За богослужінням піднесли подячні прохання за нині тезоімениту ігуменю Зосиму.

Насамкінець митрополит Іриней привітав ігуменю Зосиму з днем Небесного покровителя преподобного Зосими.

Архіпастир подарував іменинниці Тихвінську ікону Божої Матері та просфору.

Також було зачитано витяг з журналу засідання Священного Синоду Української Православної Церкви від 10 квітня 2024 року про утворення регентсько-катехізаторського духовного училища при Свято-Тихвінському жіночому монастирі у м. Дніпро та затвердження на посаді ректора даного учбового закладу ігуменю Зосиму (Сварчевську).

Митрополит Іриней привітав ігуменю Зосиму з історичною подією для обителі та Дніпропетровської єпархії УПЦ.

До слів привітань на адресу ігумені Зосими приєдналися духовенство, сестри обителі та гості, які прибули на свято.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ