Додому Новини єпархії Архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Літургію Передосвячених Дарів

Архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Літургію Передосвячених Дарів

Архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Літургію Передосвячених ДарівАрхієпископ Петропавлівський Андрій звершив Літургію Передосвячених Дарів

17 квітня 2024 року, у середу п’ятої седмиці Великого посту, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Літургію Передосвячених Дарів у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Особливістю богослужіння цього дня, являється спів на «Господи воззвах» двадцяти чотирьох стихир Великого канону. Стихири були проспівані хором кафедрального собору на особливий розпів Києво-Печерської Лаври.

За Літургією були піднесені молитви за мир в Україні, народ, владу та військо.

Наприкінці богослужіння ієрарх привітав причасників з прийняттям Святих Христових Таїн та преподав святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ