Додому Новини єпархії У Неділю 4-ту Великого посту архієпископ Андрій звершив Божественну літургію

У Неділю 4-ту Великого посту архієпископ Андрій звершив Божественну літургію

14 квітня 2024 року, у Неділю 4-ту Великого посту, день пам’яті преподобного Іоанна Ліствичника, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію святителя Василія Великого у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні ввечері Високопреосвященний ієрарх очолив Всенічне бдіння в тому ж соборі.

В неділю зранку богослужіння в соборі розпочалися з звершення Таїнства Єлеосвячення, яке очолив Високопреосвященний владика Андрій.

За Божественною літургією були піднесені молитви за нашу Богомбережену країну, владу, народ та військо. Також були виголошені молитви за спокій душ воїнів та невинно загиблих та вбитих.

Після завершення Літургії архіпастир звернувся до присутніх зі словом проповіді та привітав з воскресним днем.

Ввечері того ж дня, за вечірнім богослужінням, Високопреосвященний владика очолив Чин Пасії з читанням Акафіста Божественним Страстям Христовим та страсного Євангелія від Луки.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ