Додому Новини єпархії Митрополит Іриней звершив нічну Літургію у Тихвінському жіночому монастирі

Митрополит Іриней звершив нічну Літургію у Тихвінському жіночому монастирі

У ніч із 5 на 6 березня 2024 року митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней звершив Божественну літургію у Варваринському храмі Тихвінського жіночого монастиря м. Дніпро.

Ієрарху співслужили секретар Дніпропетровського єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук, завідуючий канцелярією Дніпропетровського Єпархіального управління архідиякон Анатолій (Чирченко) та духовенство монастиря.

За богослужінням молилася настоятелька Тихвінського жіночого монастиря м. Дніпро ігуменя Зосима (Сварчевська) та сестрами обителі.

За Літургією сугубо помолилися за упокоєння полеглих Захисників України і жертв війни.

Після богослужіння архіпастир подякував ігумені Зосимі та сестрам обителі за молитви і преподав святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ