Додому Новини єпархії Нарада щодо забезпечення громадського порядку під час Великодніх свят

Нарада щодо забезпечення громадського порядку під час Великодніх свят

13 квітня 2023 року в будівлі Дніпропетровської обласної державної адміністрації відбулася робоча нарада щодо забезпечення громадського порядку під час Великодніх свят.

Нараду провів голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Серій Петрович Лисак.

З благословення митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея у робочій нараді прийняли участь: вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій, секретар Дніпропетровського єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук, настоятель Свято-Троїцького кафедрального собору м. Дніпро протоієрей Володимир Аксютін.

У своїй промові Сергій Лисак зазначив: «Цими вихідними православні християни та греко-католики відзначатимуть Воскресіння Христове. А це понад 900 релігійних організацій. Десятки тисяч вірян підуть до храмів. Аби помолитися, освятити паски. Щоб Великдень пройшов у єдності, поговорив із духовенством. А ще – людьми, котрі слідкуватимуть за порядком. У ці дні всі працюватимуть у посиленому режимі. Особисто буду на зв’язку 24/7. Бо безпека у пріоритеті. Закликав дотримуватися комендантської години. Нагадую, вона не відміняється! 99% храмів відмовилися від всеношних. Та в деяких вони таки пройдуть. А тому… Опівночі двері церков зачиняються. Люди, котрі залишаються на богослужіння, не мають права покидати приміщення до закінчення комендантської години. Заздалегідь дякую всім за розуміння! Нехай свята пройдуть у злагоді».

Участь у нараді прийняли представники ОДА, правоохоронних органів, духовенство Криворізької та Кам’янської єпархій УПЦ, а також представник ПЦУ.

За матеріалами https://t.me/dnipropetrovskaODA