Додому Новини єпархії Парафія Преображенського собору передала допомогу Криничанському психоневрологічному інтернату

24 лютого 2024 року, Високопреосвященний Андрій, архієпископ Петропавлівський, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ від імені духовенства та парафіян Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Дніпро відвідав Комунальний заклад «Криничанський психоневрологічний інтернат» в с. Зелена Долина Криничанського району Дніпропетровської області.

Інтернату були передані продуктові набори, 3 ящики бананів, 7 ящиків мандарин по 7 кг., 10 ящиків яблук по 10 кг., крупи 100 кг., соняшникова олія 100 літрів, мука 200 кг., кондитерська випічка 40 кг., та цукерки 30 кг.

Усім вихованцям інтернату було передано благословення від керуючого Дніпропетровської єпархії УПЦ митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ