Додому Новини єпархії Друга річниця освячення храму на честь ікони Божої Матері «Достойно єсть»

Друга річниця освячення храму на честь ікони Божої Матері «Достойно єсть»

24 лютого 2024 року, у день пам’яті священномученика Власія, єпископа Севастійського, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Божественну літургію у храмі на честь ікони Божої Матері Достойно єсть» («Милуюча») м. Новомосковська Дніпропетровської області.

У цей день виповняється друга річниця з дня Великого освячення храму та друга річниця російської військової агресії проти України.

За Літургією ієрарху співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний І-го Новомосковського церковного округу протоієрей Володимир Ляшенко, настоятель храму протоієрей Володимир Різниченко та духовенство єпархії.

На малому вході з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней нагородив настоятеля храму протоієрея Володимира Різниченко правом носіння митри.

Після читання Святого Євангелія владика Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Також були піднесені молитви за загиблими і померлими під час війни.

Після завершення Літургії митрополит Іриней звершив заупокійну літію за новопреставленого Євгена Прокоповича Варуна, який відійшов до Господа вранці 24 лютого 2024 року.

На завершення візиту митрополит Іриней привітав вірян з другою річницею освячення храму та благословив усіх.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ