Додому Новини єпархії Архієпископ Андрій звершив Божественну літургію у другу річницю військової агресії

24 лютого 2024 року, у день пам’яті священномученика Власія, єпископа Севастійського, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

За Божественною літургією були піднесені молитви за мир на Україні, владу народ та військо. Також були піднесені молитви за спокій душ полеглих воїнів та невинно вбитих.

Після Літургії, у день другої річниці військової агресії Російської Федерації проти України, з благословення Блаженннішого Онуфрія Митрополита Київського і всієї України, Високопреосвященний владика очолив молебень, за яким підніс молитву за мир в Україні та за захисників нашої держави, а також звершив панахиду за загиблими і померлими під час війни.

Після богослужінь, Високопреосвященний ієрарх звернувся до присутніх зі словом проповіді, подякував за спільну молитву та преподав святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ