Додому Новини єпархії Відійшов до Господа Євген Прокопович Варун

Відійшов до Господа Євген Прокопович Варун

Відійшов до Господа Євген Прокопович Варун

Сьогодні 24 лютого 2024 року на 87 році життя відійшов до Господа Євген Прокопович Варун.

Чин відспівування новопреставленого Євгена відбудеться завтра, у неділю 25 лютого 2024 року у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Більшість свого життя Євген Прокопович присвятив медицині, а якщо бути точніше – порятунку дітей. З 86-ти прожитих років, більше півстоліття він всього себе віддав хворим дітям.

Перелічити всі досягнення цієї людини дуже складно. Але на основних сторінках життя ми намагатимемося зосередити свою увагу. З 1960 року є першим дитячим анестезіологом-реаніматором Дніпропетровської області. У 1967 році він стає організатором та ініціатором першого дитячого відділення анестезіології у Дніпропетровському регіоні та першого відділення дитячої реанімації (1977 р.).

Тридцять сім років Євген Прокопович очолював відділення анестезіології та реанімації (з 1967 по 2004 рр.). Двадцять років – позаштатний дитячий анестезіолог департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Також він є організатором регіональної служби з надання інтенсивної терапії за невідкладних станів у дітей. За час свого служіння в медицині підготував понад 50 дитячих лікарів-анестезіологів та безліч медичних сестер. Незважаючи на пенсійний вік, до останнього був лікарем-анестезіологом відділення гіпербаричної оксигенації.

Понад 25 років був консультантом з дитячої анестезіології по лінії екстреної медичної допомоги МНС (так звана санавіація) в обласних установах.

З 1991 року є добрим другом співробітників Дніпропетровського єпархіального управління.

Єпископат, духовенство та миряни Дніпропетровської єпархії УПЦ висловлюють щирі співчуття рідним, близьким та колегам покійного.

Царство Небесне та вічна пам’ять новопреставленому Євгену Прокоповичу Варуну!