Додому Новини єпархії Подяка від Почаївської Лаври за акафіст Преподобному Іоанну Лествичнику

Подяка від Почаївської Лаври за акафіст Преподобному Іоанну Лествичнику

В Дніпропетровській єпархії Української Православної Церкви вперше вийшов із друку Акафіст Преподобному Іоанну Лествичнику. Видавництво присвячено 10-річчю з дня Великого освячення домового храму на честь Преподобного Іоанна Лествичника (2013р.), який знаходиться при Центрі Православної Культури «Лествиця» в м. Дніпро. Цей місіонерський та соціальний проект втілюється в просвітне життя з благословення митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея, який на протязі 30 років очолює Дніпропетровську кафедру. Акафіст буде розповсюджуватись безкоштовно, на благодійній основі.

Усі єпархії та монастирі Української Православної Церкви мають нагоду отримати примірник Акафісту з молитвою Преподобному Іоанну Лествичнику. Для цього потрібно звернутися в Дніпропетровське Єпархіальне управління: м. Дніпро, вул. Михайла Грушевського, 4а, e-mail: iriney.dp@ukr.net, також для зручності в соціальних мережах доступно з посилання на QR-код скачувати для друку, читання та відео перегляду Акафісту на YouTube каналі за участю ієрархів та духовенства Дніпропетровської єпархії УПЦ.

Видавник ЦПК «Лествиця» та видавничий відділ Дніпропетровської єпархії УПЦ.

5 серпня 2023 року паломники з Дніпропетровської єпархії передали Наміснику Свято-Успенської Почаївської Лаври Митрополиту Володимиру та братії монастиря виданий Акафіст Преподобному Іоанну Лествичнику.

Намісник Лаври Митрополит Володимир передав подяку Дніпропетровській єпархії УПЦ.

Текст подяки:

ПОДЯКА

Ваше Високопреподобіє, всечесний отець Ігор!

Ігумен Сінайської Гори, подвижник VІІ століття, святий преподобний Іоан Лествичник для Вас і для Вашої Парафії є особливо близьким покровителем та ходатаєм. Престол Вашого Храму освячений на честь преподобного Іоана Лествичника.

Тридцять ступенів духовного совершенства в житті проходить кожний монах і подвижник благочестя, опираючись на вчення та постанови, описаними Святим у книзі «Лествиця». Тому для нас, жителів монастиря, преподобний Іоан є в певній мірі і духовним наставником на шляху спасіння.

Ви, батюшка Ігор, та Ваші вірні прихожани потрудились у виданні гарного Акафісту святому Іоану, де зуміли підкреслити його сугубий подвиг любові до Бога і прагнення до єдиного – совершенства і святості за словом Христовим!

«Тож будьте совершені, як Отець ваш Небесний совершен» (Мф. 5:48).

Отримавши від Вас духовний подарунок – Акафісти святому Іоану, наші серця втішились турботою за нас Преподобного Іоана та Вашу любов»!

Я особисто, братія Лаври та братія Свято-Духівського Скита висловлюємо Вам і Вашому приходу велику подяку.

Віримо, що молитвенним ходатайством преподобного Іоана Лествичника усі ми сподобимся милості Божої!

З Божим благословінням,

+ Владимир,