Додому Новини єпархії Престольне свято домового храму

Престольне свято домового храму

5 вересня 2023 року, у день віддання свята Успіння Пресвятої Богородиці та дня пам’яті священномученика Іринея, єпископа Ліонського з благословення митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея, з нагоди престольного свята була звершена Божественна літургія у домовому храмі на честь священномученика Іринея, єпископа Ліонського при Дніпропетровському єпархіальному управлінні.

Літургію звершив секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук у співслужінні протоієрея Ігоря Собко і диякона Артемія Білозерцева.

За богослужінням молився митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней, який в цей день молитовно відзначає свій день Тезоіменитства.

На богослужінні співав хор під керуванням монахині Руфіни (Луцик).

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним, а також були піднесені подячні прохання за нині тезоіменитого митрополита Іринея.

Насамкінець протоієрей Миколай від імені духовенства та парафіян привітав владику Іринея з Днем Ангела.

Архіпастир в свою чергу подякував усім за спільну молитву і преподав святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ