Додому Новини єпархії Престольне свято храмового комплексу на честь Іверської ікони Божої Матері

Престольне свято храмового комплексу на честь Іверської ікони Божої Матері

26 жовтня 2023 року, у день свята на честь Іверської ікони Божої Матері, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней з нагоди престольного свята очолив Божественну літургію у храмовому комплексі на честь Іверської ікони Божої Матері на ж/м Північний міста Дніпро.

Перед богослужінням архіпастир вклонився шанованій іконі Божої Матері «Іверська», розташованій у малому храмі, що зветься «Північною брамою».

За Літургією ієрарху співслужили: секретар Дніпропетровського єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук, керівник єпархіального відділу благодійності і соціального служіння протоієрей Максим Злобін, настоятель храму протоієрей Миколай Несправа, клірики храму та гості у священному сані.

Після читання святого Євангелія владика Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

За Літургією піднесли прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

На завершення богослужіння священнослужителі та віряни звершили хресний хід.

Насамкінець митрополит Іриней привітав духовенство та парафіян з престольним святом та благословив усіх.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ