20 січня 2023 року у день пам’яті Собору святого Пророка, Предтечі та Хрестителя Господнього Іоанна, керуючий Дніпропетровською єпархією УПЦ митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Божественну літургію у храмі-пам’ятнику на Набережній річки Дніпро обласного центру.
Ієрарху співслужили: секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний 1-го міського церковного округу м. Дніпра протоієрей Володимир Аксютін, настоятель храму протоієрей Димитрій Аксютін та гості у священному сані.
Після читання Святого Євангелія владика Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.
За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословення Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.
Після Божественної літургії був звершений чин славлення.
Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/01/2023-01-20_prestolne-svyato-hramu-pam-yatnika-na-chest-soboru-predtechi-ta-hrestitelya-gospodnogo-ioanna-1-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/01/2023-01-20_prestolne-svyato-hramu-pam-yatnika-na-chest-soboru-predtechi-ta-hrestitelya-gospodnogo-ioanna-2-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/01/2023-01-20_prestolne-svyato-hramu-pam-yatnika-na-chest-soboru-predtechi-ta-hrestitelya-gospodnogo-ioanna-3-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/01/2023-01-20_prestolne-svyato-hramu-pam-yatnika-na-chest-soboru-predtechi-ta-hrestitelya-gospodnogo-ioanna-4-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/01/2023-01-20_prestolne-svyato-hramu-pam-yatnika-na-chest-soboru-predtechi-ta-hrestitelya-gospodnogo-ioanna-5-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/01/2023-01-20_prestolne-svyato-hramu-pam-yatnika-na-chest-soboru-predtechi-ta-hrestitelya-gospodnogo-ioanna-6-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/01/2023-01-20_prestolne-svyato-hramu-pam-yatnika-na-chest-soboru-predtechi-ta-hrestitelya-gospodnogo-ioanna-7-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/01/2023-01-20_prestolne-svyato-hramu-pam-yatnika-na-chest-soboru-predtechi-ta-hrestitelya-gospodnogo-ioanna-8-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/01/2023-01-20_prestolne-svyato-hramu-pam-yatnika-na-chest-soboru-predtechi-ta-hrestitelya-gospodnogo-ioanna-9-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/01/2023-01-20_prestolne-svyato-hramu-pam-yatnika-na-chest-soboru-predtechi-ta-hrestitelya-gospodnogo-ioanna-10-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/01/2023-01-20_prestolne-svyato-hramu-pam-yatnika-na-chest-soboru-predtechi-ta-hrestitelya-gospodnogo-ioanna-11-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/01/2023-01-20_prestolne-svyato-hramu-pam-yatnika-na-chest-soboru-predtechi-ta-hrestitelya-gospodnogo-ioanna-12-870x580.jpg)