Додому Новини єпархії Престольне свято храму Похвали Пресвятої Богородиці міста Павлоград

Престольне свято храму Похвали Пресвятої Богородиці міста Павлоград

1 квітня 2023 року, у суботу п’ятої седмиці Великого посту — свята Похвали Божої Матері (Суботи Акафіста), в храмі на честь Похвали Божої Матері м. Павлоград Дніпропетровської області, з нагоди престольного свята була звершена Божественна літургія святителя Іоанна Златоуста.

Богослужіння звершив митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней у співслужінні секретаря єпархії протоієрея Миколая Ничипорук, благочинного Павлоградського церковного округу протоієрея Павла Бурлай, настоятеля храму протоієрея Димитрія Дрантюка та духовенства єпархії.

Після читання Євангелія владика Іриней звернувся до присутніх з архіпастирським словом.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Також були піднесені заупокійні прохання за усіх полеглих українських воїнів, невинно вбитих під час війни, та усіх спочилих православних християн, а також за новопреставлену монахиню Єву (Луцик) – маму співробітника Дніпропетровського Єпархіального управління монахині Руфіни (Луцик).

Після Божественної літургії був звершений чин славлення.

Наприкінці богослужіння митрополит Іриней закликав на всіх Боже благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ