Додому Новини єпархії Служіння єпископа Андрія в суботу 5-ї седмиці Великого посту

Служіння єпископа Андрія в суботу 5-ї седмиці Великого посту

1 квітня 2023 року, в суботу 5-ї седмиці Великого посту, в свято Похвали Пресвятої Богородиці (Суботу Акафіста), вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію святителя Іоанна Златоуста в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні ввечері Преосвященний владика Андрій очолив читання Акафіста Пресвятій Богородиці.

За Божественною літургією були піднесені молитви за нашу Богомбережену країну, владу, народ та військо. Також були виголошені молитви за спокій душ воїнів ЗСУ та невинно загиблих та вбитих.

Після літургійного відпусту преосвящений архіпастир привітав причасників з прийняттям Святих Христових Таїн та преподав святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ