Додому Новини єпархії Престольне свято храму преподобних Антонія і Феодосія Печерських в смт. Слобожанське

15 вересня 2023 року, у день пам’яті преподобних Антонія і Феодосія Печерських, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней з нагоди престольного свята звершив Божественну літургію в храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Печерських в смт. Слобожанське Дніпровського району Дніпропетровської області.

За Літургією ієрарху співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний Дніпровського районного церковного округу протоієрей Василій Бринзей, настоятель храму протоієрей Константин Дробитько і духовенство єпархії.

На малому вході, митрополит Іриней нагородив клірика храму ієрея Димитрія Головко – правом носіння золотого наперсного хреста.

Після читання Святого Євангелія владика Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Наприкінці богослужіння був звершений чин славлення.

Насамкінець митрополит Іриней привітав усіх присутніх зі святом та преподав святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ