Додому Новини єпархії Престольне свято Пантелеймонівського храму м. Дніпро

Престольне свято Пантелеймонівського храму м. Дніпро

9 серпня 2023 року, у день пам’яті святого великомученика і цілителя Пантелеймона, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней з нагоди престольного свята очолив Божественну літургію в храмі на честь святого великомученика і цілителя Пантелеймона м. Дніпро, ж/м Тополя-3.
Напередодні ввечері ієрарх молився за полієлейним богослужінням в Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро.

За Літургією ієрарху співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, настоятель храму протоієрей Сергій Борисов, клірики храму та духовенство єпархії.

Після читання Святого Євангелія владика Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Наприкінці богослужіння був звершений чин славлення.

Насамкінець митрополит Іриней привітав усіх присутніх зі святом.

На завершення візиту владика Іриней преподав усім присутнім святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ