Додому Новини єпархії Престольне свято Покровського храму міста Новомосковська

Престольне свято Покровського храму міста Новомосковська

14 жовтня 2023 року, у день свята Покрову Пресвятої Богородиці, з благословення керуючого Дніпропетровською єпархією митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій з архіпастирським візитом відвідав Свято-Покровський храм сел. Кулебівка м. Новомосковська та звершив святкову Божественну літургію з нагоди престольного свята.

За богослужінням архіпастирю співслужили: благочинний другого Новомосковського церковного округу та настоятель храму протоієрей Сергій Заброцький, клірики храму та духовенство єпархії.

За богослужінням молилася настоятелька Іосифівського жіночого монастиря с. Мар’ївка Новомосковського району Дніпропетровської області ігуменя Анастасія (Соломаха) (Кам’янська єпархія УПЦ).

На малому вході, з благословення Священноначалля, Преосвященний владика вручив богослужбові нагороди клірикам храму.

Після читання Євангелія архіпастир звернувся зі словом проповіді.

За Божественною літургією були піднесені молитви за мир на Україні, владу народ та військо. Також були піднесені молитви за спокій душ полеглих воїнів та невинно вбитих.

Після Літургії навколо храму була звершена хресна хода.

Наприкінці богослужіння Преосвященний архіпастир звернувся до всіх присутніх з вітальним словом в якому передав вітання та благословення керуючого єпархією митрополита Іринея, вручив ордена та благословенні грамоти Предстоятеля Церкви та керуючого єпархією та подякував духовенству та всім парафіянам та гостям за молитву.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ