Додому Новини єпархії Митрополит Іриней очолив престольне свято Покровського храму у Дніпрі

Митрополит Іриней очолив престольне свято Покровського храму у Дніпрі

14 жовтня 2023 року, у день свята Покрову Пресвятої Богородиці, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Божественну літургію з нагоди престольного свята Покровського храму в Кам’янському районі міста Дніпро.

Перед богослужінням архіпастиря зустріли вихованці недільної школи.

За Літургією ієрарху співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, почесний настоятель протоієрей Володимир Дитуна, керівник єпархіального відділу благодійності і соціального служіння і настоятель храму протоієрей Максим Злобін, духовенство Київської і Дніпропетровської єпархій.

На малому вході, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней удостоїв церковних нагород кліриків храму.

Після читання Святого Євангелія владика Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Митрополит Іриней звершив священицьку хіротонію диякона В’ячеслава (Станіслава) Станіславовича Пшеничного, 1979 року народження, студента Полтавської місіонерської духовної семінарії.

Наприкінці богослужіння був звершений хресний хід та чин славлення з молитвою до Божої Матері.

Насамкінець митрополит Іриней привітав парафіян із храмовим святом та благословив паству.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ