Додому Новини єпархії Престольне свято правого приділу Благовіщенського храму

Престольне свято правого приділу Благовіщенського храму

8 січня 2023 року, в Неділю 30-ту по П’ятидесятниці і по Різдві Христовому, в свято Собору Пресвятої Богородиці, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій очолив Божественну літургію в Свято-Благовіщенському храмі м. Дніпро.

Напередодні преосвященний владика звершив всенічне бдіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

В Неділю по Різдві Христовому, коли свята Церква вшановує святих Богоотців, Свято-Благовіщенський храм відзначає престольне свято, оскільки правий приділ присвячений святому апостолу Яківу, брату Господньому по плоті, першому єпископу Ієрусалимському.

За богослужінням преосвященному владиці співслужили: настоятель храму протоієрей Василій Синюк клірики храму та духовенство єпархії.

Після читання Євангелія преосвященний архіпастир виголосив проповідь, а також підніс молитви за Богомбережену державу нашу Україну, за православну владу та наше військо.

Після відпусту на середині храму перед іконою Різдва Христового відбувся чин славлення Христа, під час якого соборно було просвівано величання свята.

Після закінчення богослужіння Преосвященний архіпастир подякував настоятелю храму, духовенству та вірним за спільну молитву, ще раз привітав усіх з величним святом Різдва по плоті нашого Спасителя і Господа і преподав всім архіпастирське благословіння.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ