Додому Новини єпархії Престольне свято Самарського Миколаївського пустинного чоловічого монастиря

Престольне свято Самарського Миколаївського пустинного чоловічого монастиря

2 вересня 2023 року, у день свята на честь Новокайдацької (Самарської) ікони Божої Матері (перехідне святкування в суботу після 18 серпня), митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Божественну літургію у Самарському Миколаївському пустинному чоловічому монастирі м. Новомосковська Дніпропетровської області.

Богослужіння відбулось у храмі на честь великомученика Георгія Побідоносця.

Митрополиту Іринею співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, намісник монастиря архімандрит Досифей (Савелов) і духовенство єпархії.

Після читання святого Євангелія владика Іриней звернувся до вірян зі словом проповіді.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Після Літургії був звершений хресній хід.

Насамкінець владика Іриней привітав паству зі святом та благословив усіх.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ