Додому Новини єпархії Престольне свято Тихвінського жіночого монастиря

Престольне свято Тихвінського жіночого монастиря

9 липня 2023 року, у день свята на честь Тихвінської ікони Божої Матері, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив святкове богослужіння у Тихвінському жіночому монастирі м. Дніпра.

За Божественною літургією у головному храмі монастиря митрополиту Іринею співслужили: секретар Дніпропетровського єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук, духівник єпархії протоієрей Василій Крат, клірики обителі та гості у священному сані з Каменської та Дніпропетровської єпархій.

За богослужінням молилася настоятелька Тихвінського жіночого монастиря м. Дніпра ігуменя Зосима (Сварчевська) та сестри обителі, настоятелька Знаменського жіночого монастиря с. Вербівське Синельниківського району Дніпропетровської області ігуменя Варвара (Бобер).

Після читання святого Євангелія владика Іриней звернувся до вірян зі словом проповіді.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Після відпусту був звершений чин славлення.

Насамкінець владика Іриней привітав паству зі святом та благословив усіх.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ