Додому Новини єпархії Протоієрей Володимир Аксютін молитовно зустрів 70-річний ювілей від дня народження

18 січня 2023 року, Навечір’я Богоявлення (Хрещенський святвечір), благочинний 1-го Дніпровського міського церковного округу та настоятель Свято-Троїцького кафедрального собору м. Дніпра протоієрей Володимир Аксютін молитовно зустрів свій 70-річний ювілей від дня народження.

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней після закінчення Божественної літургії нагородив протоієрея Володимира Аксютіна орденом Української Православної Церкви Преподобних Антонія та Феодосія Печерських, І ступеня.

Митрополит Іриней привітав протоієрея Володимира з 70-річним ювілеєм від дня народження та побажав Божої допомоги у подальших пастирських працях. До слів привітання на адресу іменинника приєдналися духовенство та парафіяни собору.

Насамкінець ювіляру було виголошено многоліття.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ