Додому Новини єпархії Шістнадцята річниця трагедії на Мандриківській: поминальні богослужіння

Шістнадцята річниця трагедії на Мандриківській: поминальні богослужіння

13 жовтня 2023 року – шістнадцята річниця трагедії на Мандриківській, цього дня місто Дніпро згадує страшну трагедію на вул. Мандриківській, 127 – вибух житлового будинку, який забрав життя 23 людей.

У пам’ятний день у меморіальному храмі на честь ікони Божої Матері «У скорботах і печалях Втіха», побудованому на місці зруйнованого будинку, відбулося поминання безвинно загиблих – заупокійне богослужіння та жалобний мітинг із покладанням квітів до пам’ятника.

Божественну літургію та поминальні заходи очолив митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней.

Ієрарху співслужили секретар єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний Першого міського Правобережного церковного округу протоієрей Володимир Аксютін, настоятель храму протоієрей Анатолій Хребтов та духовенство єпархії.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

На заупокійній ектенії було поіменно згадано всіх загиблих від вибуху в житловому будинку.

Після закінчення Літургії біля пам’ятного монумента жертвам трагедії, що знаходиться у церковній огорожі, було здійснено заупокійну літію.

Молитовно згадати загиблих прийшли їхні родичі та друзі, колишні мешканці будинку №127, представники міської влади та співробітники ДСНС.

Після проголошення «Вічної пам’яті!» присутні поклали квіти до меморіалу жертвам трагедії.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ