Додому Новини єпархії Служіння архієпископа Андрія у день пам’яті апостола і євангеліста Іоанна Богослова

9 жовтня 2023 року, у день пам’яті апостола і євангеліста Іоанна Богослова, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні ввечері, архіпастир очолив Всенічне бдіння в тому ж соборі.

За богослужінням Високопреосвященному ієрарху співслужили клірики собору.

За Божественною літургією підносились молитви за мир в Україні, владу, народ та військо. Також були піднесені сугубі заупокійні молитви за полеглих воїнів і всіх невинно вбитих.

Наприкінці літургії був звершений чин славління апостолу і євангелісту Іоанну Богослову.

Після богослужіння владика Андрій звернувся до парафіян зі словом проповіді, привітав всіх присутніх зі святом «апостола любові», як називає Церква Іоанна Богослова, та преподав святительське благословіння.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ