Додому Новини єпархії Престольне свято храму преподобного Сергія ігумена Радонезького

Престольне свято храму преподобного Сергія ігумена Радонезького

8 жовтня 2023 року, у Неділю 18-ту після П’ятидесятниці, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Божественну літургію з нагоди престольного свята у храмі в ім’я преподобного Сергія Радонезького, Шевченківського району міста Дніпро.

За Літургією ієрарху співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, настоятель храму архімандрит Спиридон (Бабай), духовенство Кам’янської, Харківської і Дніпропетровської єпархій.

На малому вході, митрополит Іриней з нагоди 20-річчя служіння в священному сані нагородив настоятеля храму архімандрита Спиридона (Бабай) – правом служіння Божественної літургії з відкритими Царськими вратами до молитви Господньої «Отче наш».

Після читання Святого Євангелія владика Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Наприкінці богослужіння був звершений чин славлення.

Настоятель Свято-Озерянського храму м. Харкова архімандрит Никодим (Силко) подарував для храму преподобного Сергія Радонезького старовинну ікону Божої Матері «Пом’якшення злих сердець».

Насамкінець митрополит Іриней привітав усіх присутніх зі святом та преподав святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ