Додому Новини єпархії Служіння архієпископа Андрія у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Дніпро

11 червня 2024 року, у день вшанування ікони Божої Матері «Споручниця грішних» та день пам’яті святителя Луки, архієпископа Кримського, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні ввечері, за вечірнім богослужінням, архіпастир очолив полієлей, після якого помазав присутніх освяченим єлеєм.

За Божественною літургією підносились молитви за мир в Україні, владу, народ та військо. Також були піднесені заупокійні молитви за полеглих воїнів та невинно вбитих.

Насамкінець ієрарх звернувся до парафіян зі словом проповіді та привітав усіх вічно живими словами пасхального привітання «Христос Воскрес!».

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ