Додому Новини єпархії Служіння архієпископа Андрія у суботу 4-ї седмиці Великого посту

Служіння архієпископа Андрія у суботу 4-ї седмиці Великого посту

13 квітня 2024 року, у суботу 4-ї седмиці Великого посту, день поминання спочилих, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію святителя Іоанна Златоуста та Соборну панахиду у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні ввечері, архієпископ Андрій очолив парастас з читанням 17-ї кафізми в тому ж соборі.
За Божественною літургією та соборною панахидою були піднесені сугубі заупокійні молитви за всіх споконвіку спочилих православних християн.

Після літургійного відпусту Високопреосвящений архіпастир привітав причасників з прийняттям Святих Христових Таїн та преподав святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ