Додому Новини єпархії Служіння митрополита Іринея у день пам’яті мученика Іоанна Воїна

Служіння митрополита Іринея у день пам’яті мученика Іоанна Воїна

12 серпня 2023 року у день пам’яті мученика Іоанна Воїна, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней звершив Божественну літургію в нижньому храмі на честь мученика Іоанна Воїна, храму на честь апостола Андрія Первозванного ж/м Лівобережний-3, м. Дніпро.

За Літургією ієрарху співслужили: секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, керівник єпархіального відділу у справах сім’ї протоієрей В’ячеслав Білохатнюк, керівник єпархіального відділу благодійності і соціального служіння протоієрей Максим Злобін, настоятель храму протоієрей Анатолій Лисенко та духовенство єпархії.

Після читання Святого Євангелія владика Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Насамкінець був звершений хресних хід.

На завершення візиту митрополит Іриней преподав усім присутнім святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ