Додому Новини єпархії Служіння єпископа Андрія на подвір’ї Знаменського жіночого монастиря

Служіння єпископа Андрія на подвір’ї Знаменського жіночого монастиря

11 серпня 2023 року, у день пам’яті різдва святителя Миколая Чудотворця, з благословення митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея, вікарій єпархії єпископ Петропавлівський Андрій відвідав Свято-Миколаївське подвір’я Знаменського жіночого монастиря в м. Дніпро, де з нагоди престольного свята звершив Божественну Літургію.

Перед початком богослужіння архіпастиря зустріла настоятелька Знаменського жіночого монастиря с. Вербівське Синельниківського району ігуменя Варвара (Бобер) з насельницями подвір’я.

За Літургією архіпастирю співслужили клірики подвір’я та духовенство єпархії.

На малому вході, з благословення Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля УПЦ, згідно клопотання митрополита Іринея, Преосвященний архіпастир возвів в сан протоієрея клірика подвір’я ієрея Миколая Вишковського.

Після читання Євангелія Преосвященний владика звернувся до присутніх зі словом проповіді.

За Божественною літургією підносились молитви за мир в Україні, владу, народ та військо. Також були піднесені сугубі заупокійні молитви за полеглих воїнів і всіх невинно вбитих.

Після закінчення Літургії був звершений хресний хід, після якого Преосвященний архіпастир привітав всіх присутніх зі святом, передав привітання керуючого єпархією Високопреосвященнішого митрополита Іринея та преподав святительське благословіння.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ