Додому Новини єпархії Служіння митрополита Іринея у Миколаївському храмі м. Дніпро

Служіння митрополита Іринея у Миколаївському храмі м. Дніпро

Служіння митрополита Іринея у Миколаївському храму м. Дніпро

11 серпня 2023 року, у день пам’яті різдва святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Божественну літургію в Свято-Миколаївському храмі м. Дніпро, сел. Лоц-Кам’янка.

За Літургією ієрарху співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, настоятель храму протоієрей Олександр Сірий, клірики храму та духовенство Одеської та Дніпропетровської єпархій.

На малому вході з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней нагородив настоятеля храму протоієрея Олександра Сірого – правом служіння Божественної літургії з відкритими Царськими вратами до молитви Господньої «Отче наш».

Після читання Святого Євангелія владика Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Наприкінці богослужіння був звершений чин славлення.

Насамкінець митрополит Іриней привітав усіх присутніх зі святом та вручив просфорницям храму благословенні грамоти.

На завершення візиту владика Іриней преподав усім присутнім святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ