Додому Новини єпархії Служіння митрополита Іринея у Неділю перед Богоявленням

Служіння митрополита Іринея у Неділю перед Богоявленням

15 січня 2023 року у Неділю 31-шу після П’ятидесятниці, перед Богоявленням, день пам’яті преподобного Серафима Саровського, в храмі на честь преподобного Серафима Саровського м. Дніпро, Лівобережного церковного округу, була звершена Божественна літургія.

Богослужіння очолив митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней.

За Літургією ієрарху співслужили: секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний Синельниківського церковного округу протоієрей Віктор Власов, керівник єпархіального молодіжного відділу протоієрей Олексій Гетьман, настоятель храму протоієрей Олександр Курочкін, духовенство Кам’янської та Дніпропетровської єпархій.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. А також за здоров’я усіх постраждалих внаслідок російського ракетного удару у м. Дніпрі.

За богослужінням була піднесена заупокійна молитва за усіма загиблими внаслідок російського ракетного удару у м. Дніпрі. 14 січня 2023 року, під час масованого російського повітряного удару ворожа ракета влучила у багатоповерховий житловий будинок у м. Дніпрі. На даний час відомо вже про 23 загиблі людини (серед яких є дитина) та десятки поранених.

Після Божественної літургії був звершений хресний хід.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ