Додому Новини єпархії Служіння митрополита Іринея у понеділок першої седмиці Великого посту

Служіння митрополита Іринея у понеділок першої седмиці Великого посту

27 лютого 2023 року у понеділок першої седмиці Великого посту в Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро були звершені утреня, часи, зображальні та вечірня. За уставним великопісним богослужінням молились митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней, духовенство та парафіяни собору. За багаторічною традицією, що склалася, митрополит Іриней поклав початок богослужінню: прочитав шестопсалміє, рядову кафізму і канон на утрені. Наприкінці богослужіння була звершена заупокійна літія за усіма від віку спочилими православними християнами та за усіх полеглих українських воїнів, невинно вбитих під час війни.

Вдень в Свято-Миколаївському храмі селища Нові Кодаки м. Дніпро митрополит Іриней очолив Велике повечір’я з читанням Покаянного канону преподобного Андрія Критського. Після завершення Великого канону митрополит Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

Цього ж дня увечері в Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро митрополит Іриней очолив Велике повечір’я з читанням Покаянного канону преподобного Андрія Критського, після чого звернувся до пастви зі словом проповіді.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ