Додому Новини єпархії Служіння митрополита Іринея у суботу першої седмиці Великого посту

Служіння митрополита Іринея у суботу першої седмиці Великого посту

4 березня 2023 року у суботу першої седмиці Великого посту в Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней у співслужінні кліриків собору очолив Божественну літургію святителя Іоанна Златоуста.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Також були виголошені заупокійні молитви за захисників України, усіх, хто загинув під час бойових дій, та усіх православних християн.

Після завершення богослужіння митрополит Іриней привітав причасників з прийняттям Святих Христових Таїн та преподав святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ