Додому Новини єпархії Служіння митрополита Іринея в домовому храмі на честь Преподобного Іоанна Лєствічніка

24 жовтня 2023 року, у день свята на честь Собору усіх святих, які в Оптиній пустині просіяли, в домовому храмі на честь Преподобного Іоанна Лєствічніка при Центрі Православної Культури «Лєствіца» м. Дніпро митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Божественну літургію.

Перед початком Літургії митрополит Іриней звершив постриг у читці студента Харківської духовної семінарії (заочної форми навчання) Володимира Володимировича Селюкова, а також благословив на носіння підрясника та стихаря Костянтина Олександровича Рябченко, котрі несуть послуг при домовому храмі на честь Преподобного Іоанна Лєствічніка.

За Літургією ієрарху співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, духівник центру протоієрей Ігор Собко та духовенство єпархії.

За богослужінням також молились співробітники центру та парафіяни храму.

Після читання Євангелія владика Іриней звернувся до присутніх з архіпастирським словом.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Після Божественної літургії був звершений чин славлення перед іконою Собору усіх святих, які в Оптиній пустині просіяли з часточками святих мощів.

Насамкінець митрополит Іриней преподав усім присутнім святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ