Додому Новини єпархії Служіння єпископа Андрія у свято Винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього

14 серпня 2023 року, у свято Винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього та день пам’яті святих мучеників Маккавеїв, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні ввечері, під час уставного богослужіння, Преосвященний архіпастир очолив чин Винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього. Під час вклоніння святині, Преосвященний владика помазав всіх присутніх у храмі освяченим єлеєм.

За Божественною літургією підносились молитви за мир в Україні, владу, народ та військо. Також були піднесені сугубі заупокійні молитви за полеглих воїнів і всіх невинно вбитих.

Після Літургії був звершений чин малого освячення води, після якого був освячений мед, зілля, мак та букети квітів.

На завершення богослужіння було звершено поклоніння древу святого Хреста Господнього, після чого Преосвященний архіпастир звернувся до парафіян зі словом проповіді, привітав всіх присутніх зі святом, та преподав святительське благословіння на початок Успенського посту, який триватиме два тижні і являється підготовкою до великого свята Успіння Божої Матері.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ