Додому Новини єпархії Служіння єпископа Андрія в Неділю 6-ту після Пасхи

Служіння єпископа Андрія в Неділю 6-ту після Пасхи

21 травня 2023 року, в Неділю 6-ту після Пасхи та день пам’яті апостола і євангеліста Іоанна Богослова, з благословення керуючого Дніпропетровською єпархією митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій з архіпастирським візитом відвідав громаду храму святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова селища Сухачівка м. Дніпро та звершив святкову Божественну літургію з нагоди престольного свята.

За богослужінням архіпастирю співслужили: керівник єпархіального відділу у справах пастирської опіки пенітенціарної (тюремної) системи протоієрей Валентин Дорощук, настоятель храму протоієрей В’ячеслав Вороний та духовенство єпархії.

На малому вході Преосвященний владика, з нагоди 70-ти річчя з дня народження, нагородив настоятеля храму протоієрея В’ячеслава Вороного правом носіння митри та клірика храму ієрея Олександра Вороного саном протоієрея.

Після читання Євангелія архіпастир звернувся зі словом проповіді.

За Божественною літургією були піднесені молитви за мир на Україні, владу народ та військо. Також були піднесені молитви за спокій душ полеглих воїнів та невинно вбитих.

Після Літургії навколо будівлі пристосованої для звершення богослужінь та храму що будується була звершена хресна хода.

Наприкінці богослужіння Преосвященний архіпастир звернувся до всіх присутніх з вітальним словом в якому передав вітання та благословення керуючого єпархією митрополита Іринея, та подякував духовенству та всім парафіянам та гостям за молитву.

Також владика Андрій від імені владики митрополита Іринея передав в подарунок храму ікону з часткою мощей священномученика Володимира (Богоявленського) митрополита Київського та зачитав дарчу грамоту від імені митрополита.

Після вітального слова Преосвященний архіпастир преподав усім святительське благословення та привітав вічно живими словами пасхального привітання «Христос Воскрес»!

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ