Додому Новини єпархії Служіння єпископа Петропавлівського Андрія в Києво-Печерській Лаврі

Служіння єпископа Петропавлівського Андрія в Києво-Печерській Лаврі

11 березня 2023 року, в суботу 2-ї седмиці Великого посту, день поминання спочилих, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій співслужив наміснику Успенської Києво-Печерської Лаври митрополиту Вишгородському і Чорнобильському Павлу за соборною Божественною Літургією в Лаврському храмі на честь преподобного Агапіта Печерського.

Напередодні ввечері преосвященний владика Андрій очолив парастас з читанням 17-ї кафізми в тому ж храмі.

За Божественною літургією та соборною панахидою були піднесені сугубі заупокійні молитви за всіх споконвіку спочилих православних християн.

Після літургійного відпусту митрополит Павел звернувся до присутніх зі словом проповіді, в якому, зокрема, подякував владиці Андрію за прибуття в Лавру, спільне служіння та молитовну підтримку братії обителі.

За матеріалами сайту https://lavra.ua