Додому Новини єпархії Священники Київської єпархії доставили в шпиталь Дніпра обладнання з Німеччини для лікування...

Священники Київської єпархії доставили в шпиталь Дніпра обладнання з Німеччини для лікування воїнів

Священники Київської єпархії доставили в шпиталь Дніпра обладнання з Німеччини для лікування воїнів

22-26 травня 2023 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія за сприяння Синодального Соціально-гуманітарного відділу, а також Фонду підтримки захисників України на честь гетьмана Петра Калнишевського відбулася чергова гуманітарна місія священнослужителів Київської єпархії. З Німеччини в Україну було доставлено медичне обладнання для лікування та реабілітації поранених військовослужбовців, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

З м. Кобург (Німеччина) до шпиталю ДУ “УкрДержНДІМСШ МОЗ України в м. Дніпро відбулася доставка медичного обладнання, необхідного для реабілітації та лікування поранених захисників України. Це обладнання вдалося знайти та зібрати силами волонтерів і небайдужих людей, котрі проживають в Німеччині.

Гуманітарний вантаж доставив голова відділу у справах сім’ї Київської єпархії і медичний капелан протоієрей Олексій Годун у співпраці із заступником голови Військового відділу УПЦ протоієреєм В’ячеславом Яковенком, військовими капеланами та волонтерами.

https://news.church.ua